Szanowni Państwo, informujemy, że wysyłki zamówień realizujemy codziennie. Od 12 marca wstrzymana jest jednak możliwość odbioru osobistego.
-47% Princess Volume Plus z lidokainą 1 ml (05/2020)

Princess Volume Plus z lidokainą 1 ml
WYPRZEDAŻ - Termin przydatności 05/2020

Nowy produkt wolumetryczny - ODBUDOWA I MODELOWANIE OWALU TWARZY

  • łatwość wstrzykiwania
  • doskonały efekt liftingujący
  • długotrwałe efekty

Princess® Volume Plus to produkt przeznaczony do uzupełniania ubytków tkankowych np. w okolicy twarzy, redukcji blizn, korekty asymetrii morfologicznej, poprawy objętości, redukcji zmarszczek i bruzd. Stosuje się go w celu modelowania twarzy w okolicach skroni, policzków, bruzd nosowo-wargowych, brody, linii marionetek.

Zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego (2,5 %) wraz z lidokainą (0,3%).Przeprowadzone przez firmę Croma badania in vitro rozkładu enzymatycznego wykazały, że produkt Princess® VOLUME PLUS jest znacznie bardziej stabilny w porównaniu z produktami konkurencyjnymi.  Odporność na rozkład enzymatyczny może powodować dłużej utrzymujące się efekty u pacjentów (nawet 9-12 miesięcy).

Dodatkowo, Princess® VOLUME PLUS wykazuje lepsze właściwości elastyczne w stosunku do innych preparatów wolumetrycznych.

Formuła Princess® VOLUME PLUS w połączeniu z nową strzykawką Croma zapewnia płynność podawania preparatu, łatwość kontroli zabiegu, powodując tym samym mniejsze napięcie tkanek i gwarantując pacjentom zarówno komfort, jak i satysfakcję. Dobrze integruje się z otaczającymi tkankami, jednocześnie zapewniając najlepsze wsparcie strukturalne.

Podstawowe
KategorieWypełniacze / Kwas hialuronowy
WskazaniaUtrata jędrności, Utrata objętości, Zmarszczki
RodzajAmpułko-strzykawka
Objętość1 ml
Pakowanie1 x 1 ml
Opakowanie
LidokainaTAK

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

Princess Volume Plus z lidokainą 1 ml (05/2020)

  • 431,00 zł
  • 229,00 zł
  • Netto: 212,04 zł

Tagi: gdzie kupić, cena, sklep, hurtownia